Nieko nerasta

Šią mūsų elektroninės parduotuvės skiltį sudaro įvairių gamintojų mobilieji telefonai. Čia galite įsigyti Apple, HUAWEI, JUST5, LG, Nokia, Samsung, Sony Mobile ir ZTE telefonų. Platesni aprašymai pateikiami prie kiekvienos prekės. Na o žemiau pateikiame keletą patarimų mūsų pirkėjams.

Kaip išsirinkti gerą mobilųjį telefoną?

Pirmas dalykas, dėl kurio reikėtų apsispręsti - jums reikalingas įprastas mobilusis telefonas ar išmanus įrenginys. Pagrindinis šių dviejų telefonų skirtumas toks, jos išmaniojo telefono operacinės sistemos pritaikymas kur kas platesnis nei įprasto.

Pateikiame lentelę:

Funkcijos

Išmanusis telefonas

Paprastas mobilusis telefonas

Skambučiai

TAIP

TAIP

SMS, MMS

TAIP

TAIP

Kamera

TAIP

TAIP

Grotuvas

TAIP

TAIP

Pagrindinės funkcijos:

Kalendorius

Kontaktai

Laikrodis

Skaičiuoklė
Žadintuvas

Įprasta operacinė sistema

TAIP

TAIP

Multimedija

TAIP

TAIP

Žaidimai

TAIP

TAIP

Internetas

TAIP

TAIP

Žemėlapiai, GPS navigacija

TAIP

-

Galimybė įkrauti papildomas programas

TAIP

-

Socialinių tinklų palaikymas

TAIP

-

El. pašto prieiga

TAIP

-

Taigi, prastą telefoną reikėtų rinktis tiems, kurie neplanuoja naudoti papildomų funkcijų. Be to, įprasti mobilieji telefonai pasižymi žemesne kaina. Taip pat svarbu paminėti, jog šio tipo telefonai ilgiau veikia, juos reikia rečiau krauti. Be to, jais paprasčiau naudotis vyresnio amžiaus žmonėms ar vaikams.

Išmaniojo telefono ekranas

Viena iš svarbiausių išmaniojo telefono charakteristikų - ekrano dydis. Planuojantiems žiūrėti nuotraukas ir video medžiagą, dažnai naršyti internete, skaityti elektronines knygas ar žaisti žaidimus, yra tinkamas didesnis ekranas. Kadangi ekrano įstrižainė yra matuojama coliais, ji turėtų būti ne mažesnė nei 3,5 coliai (1 colis = 2,54 cm). Tačiau šiuo metu prekyboje jau galima rasti ir 6 colių įstrižainės ekranus turinčių telefonų, pvz. Telefonas Huawei Ascend Mate7. Liečiami ekranai suteikia galimybę lengviau valdyti telefoną, juos malonu naudoti.

Ekrano raiška taip pat labai svarbi, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į gamintojų nurodymus. Mobiliųjų telefonų rinkoje nuolatos vyksta pasikeitimai, todėl norint pasirinkti kokybišką vaizdą perduodantį telefoną, pasidomėkite vėliausiomis tendencijomis.

Telefono procesorius

Procesorius - tai išmaniojo telefono variklis. Nuo jo priklauso atliekamų operacijų greitis ir kokybė. Jei neplanuojate naudotis daugybe papildomų funkcijų ar žaisti 3D žaidimus, jums turėtų užtekti 1 GHz procesoriaus. Tokio dažnio procesorius turėtų susidoroti su vidutinių apimčių darbais. Tačiau nepatartina rinktis mažiau galingo procesoriaus, kadangi mobilusis telefonas gali pradėti strigti. Tačiau jei siekiate visapusiškai išnaudoti savo išmanųjį telefoną, rinkitės telefoną, turintį 1,5 GHz ir galingesnius procesorius.

Jei norite mėgautis pilnaverčiu telefono veikimu, dėmesį atkreipkite ir į procesoriaus branduolių skaičių. Optimalus variantas - 4 skaičiavimo branduolius turintys išmanieji telefonai. Taip pat - ir į integruotą telefono atmintį. Patartina orientuotis į 1GB ar, jei neplanuojama telefono apkrauti, 512MB atmintį.

Kamera

Planuojantiems daug fotografuoti ar filmuoti, būtina atkreipti dėmesį į telefono kameros parametrus. Rinktis reikėtų iš prietaisų, turinčių kamerą nuo 8 MP. Štai telefonai iPhone 6 turi 8MP,  Samsung Galaxy S5 16 MP, o Sony Xperia Z3 net 20,7 MP kameras.

Tačiau paprastam kasdieniam fotografavimui, nesiekiant ypatingos kokybės, pilnai užteks kameros nuo 5 megapikselių. Na o priekinei kamerai, skirtai video skambučiams, pilnai užteks 1,3 MP kameros.

Atminties kortelės

Skirtinguose telefonų modeliuose gamintojai integruoja galimybę saugoti tam tikrą kiekį informacijos. Todėl jei planuojate kaupti daug informacijos, atkreipkite dėmesį į šį parametrą. Optimalus variantas 16 GB. Tačiau jei visgi šios vietos jums neužtenka, pasidomėkite ar telefone galima pritaikyti SD kortelę, o jos dydį pasirinkite pagal poreikius.

Bluetooth ir Wi-Fi

Bluetoothe ir Wi-Fi yra beveik visuose išmaniųjų telefonų modeliuose. Jie pagrinde palaikomi 3G tinkle, o 4G kol kas pasirinkimo reikalas. 3G ir 4G - tai naujos kartos tinklai, užtikrinantys greitą duomenų perdavimą.

GPS funkcija yra reikalinga norintiems naudotis navigacija. Daviklio pagalba nustatomos telefono koordinatės, todėl žemėlapyje vartotojas gali matyti savo buvimo vietą. Jei telefone įdiegta A-GPS - koordinačių nustatymas vyksta kur kas greičiau, tačiau yra naudojami interneto resursai. Su paprastu GPS vietos nustatymas gali užtrukti iki 2 minučių, o A-GPS darbą atlieka iki 20-ies sekundžių.

Telefono baterija

Tai, kiek laiko galima naudotis telefonu po jo įkrovimo, priklauso nuo to, kokia yra jo baterija. Baterijos gali būti ličio jonų (LiPo), ličio polimerų (LiIon), nikelio metalhidrido (NiMh) ir nikelio kadmio (iCd). Ličio jonų baterijos laikomos optimaliu variantu mobiliesiems telefonams.

Baterijos talpa nusako kiek ilgai telefonas veiks. Ilgam darbui rekomenduojama rinktis telefonus su 2000 mAh baterijos talpa.

atstovai